SVAMAN, výroba mäsových výrobkov Myjava

V súčastnosti vyrábame cca 40 druhov tepelne neopracovaných, tepelne opracovaných, mäkkých a špeciálnych mäsových výrobkov.

SVAMAN, výroba mäsových výrobkov Myjava

SVAMAN, mäsové výrobky vyrábané z vybraných častí bravčového a hovädzieho mäsa Myjava

V súčastnosti vyrábame cca 40 druhov tepelne neopracovaných, tepelne opracovaných, mäkkých a špeciálnych mäsových výrobkov.

Adresa: Brezovská cesta 449/18, 90701 Myjava
Telefón:+421 34 621 40 48
E-mail:svaman@svaman.sk

Výrobky sú vyrábané za prísnych hygienických podmienok v systéme HACCP.

V januári 2004 firma začala zavádzať systém manažérstva kvality ISO 9001:2000. V máji 2004 sme spustili novú porážku a rozrábku mäsa, postavenú na zelenej lúke. V nových porážkach je použitá najmodernejšia technológia (BANSS). Novými kapacitami (denne 500 ks ošípaných a 70 ks dobytka) sme zabezpečili dostatok kvalitnej suroviny pre mäsovú výrobu a umožnili nám spustiť veľkoobchodný predaj bravčových polovíc, hovädzích štvrtí, čerstvého a mrazeného mäsa a tiež porážku v službe pre obchodných partnerov.

V snahe nadviazať na tradíciu a remeselnú zručnosť mäsiarov kopaničiarskeho regiónu, ktorý je pre svoju ekologičnosť predurčený pre túto činnosť, bola majiteľmi p. Milanom Majtánom a MVDr. Miroslavom Švancarom 31.12.1991 založená firma SVAMAN spol. s r.o. Myjava. Novovybudovaná výrobňa, postavená na zelenej lúke tepelne opracovaných mäsových výrobkov svojím dispozičným riešením, proporcionalitou a strojnotechnologickým zariadením (LASKA, HANDTMANN, MAUTING, AUTOTERM, POLY-CLIP) spĺňa najnáročnejšie veterinárno-hygienické požiadavky. Využitie najnovších poznatkov a úzka spolupráca s vysokými školami prináša našim výrobkom porovnateľnosť s produkciou najvyspelejších krajín v Európe. Mäsové výrobky sú vyrábané z vybraných častí bravčového a hovädzieho mäsa čo im dodáva neporovnateľnú chuť

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.