STAR, stavebniny Myjava

Stavebniny so širokým sortimentom a zameraním na zákazníka.

STAR, stavebniny Myjava

STAR, stavebné materiály, interiérové dvere, zárubne, podlahy Myjava

Stavebniny so širokým sortimentom a zameraním na zákazníka.

Adresa: Brezovská 474, 90701 Myjava
Telefón:0908/977 577
E-mail:stavebniny@star.sk

Spoločnosť STAR, spol. s r.o. vznikla v roku 1991 a v súčasnosti sa s približne 25-timi zamestnancami zaraďuje medzi stavebniny so širokým sortimentom a zameraním na zákazníka.

Neustále rozširujúcou sa ponukou stavebných materiálov a služieb oslovujeme zákazníkov na celom území Slovenskej republiky. Medzi našich stálych odberateľov patria veľké stavebné firmy, podnikatelia z oblasti stavebníctva ako aj individuálni stavebníci či domáci majstri.

Ďalšou našou nosnou činnosťou je veľkoobchod s interiérovými dverami a drevenými zárubňami, podlahy a sanitárne vybavenie. S neustálym rozvojom firmy a snahou uspokojiť potreby zákazníka prichádzame s novými službami ako sú doprava (vnútroštátna aj medzinárodná), železiarstvo, požičovňa náradia alebo služby obchodného zástupcu.

Na základe našich dlhoročných skúseností Vám vieme poradiť v oblasti výberu materiálov či realizácie stavby.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.