Realizácia stavieb Myjava

Sme stavebná firma,ktorá sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou od základov, hrubej stavby až po stavbu na kľúč.

Realizácia stavieb Myjava

Realizácia stavieb a rekonštrukcií, murovanie,priečky, omietky vnútorné, omietky vonkajšie, potery, zateplenie fasád, hydroizolácie, obklady, dlažby, zámkové dlažby, ploty z kameňa, nátery, maľby, búracie práce,sádrokarton-podhľady+priečky a iné stavebné

Sme stavebná firma,ktorá sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou od základov, hrubej stavby až po stavbu na kľúč.

Adresa: Tehelná 943/ 11, 90701 Myjava
Telefón:0915141104
E-mail:bartos.jozef@zmail.sk

Sme stavebná firma,ktorá sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou od základov, hrubej stavby až po stavbu na kľúč. V priebehu minulých rokov sme realizovali množstvo projektov v oblasti výstavby a rekonštrukcií budov, domov a bytov.

Realizujeme:

murovanie,priečky, omietky vnútorné, omietky vonkajšie, potery, zateplenie fasád, hydroizolácie, obklady, dlažby, zámkové
dlažby, ploty z kameňa, nátery, maľby, búracie práce, sádrokarton- podhľady +priečky , vodoinštalácie, elektroinštalácie a iné stavebné práce.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.