Penzión ROSY

Nachádza sa v regióne myjavských kopaníc, priamo v centre mesta Myjava.

Penzión ROSY

Penzión ROSY, Penzión s reštauráciou Myjava

Nachádza sa v regióne myjavských kopaníc, priamo v centre mesta Myjava.

Adresa: Trokanova 235/1 907 01 Myjava
Telefón:+421 34 621 3430
E-mail:info@penzion-rosy.sk

Našim hlavným cieľom je poskytnúť prvotriedne služby založené na našom profesionálnom a priateľskom prístupe, všetko pre Vaše pohodlie a spokojnosť.

Penzión ROSY má kapacitu 18-20 lôžok v útulných a moderne zariadených izbách.

Ponúka Vám:
1 x Apartmán (2 + 2 osoby)
1 x Trojlôžková izba
4 x Dvojlôžková iba
1 x Dvojlôžková izba pre imobilných hostí

- možnosť prístelku
- možnosť detskej postieľky

Súčasťou každej izby je káblová TV s ponukou 38 programov v rôznych svetových jazykoch, rádio, telefón, bezplatný vysokorýchlostný internet, kúpeľňa so sprchovým kútom/vaňou, toaleta, minibar, trezor. Každá z izieb je nefajčiarska.

Služby pre ubytovaných hostí:

Bezplatné raňajky, bezplatná ponuka novín a časopisov, parkovanie (strážené v uzatvorenom objekte alebo na vyhradenom mieste), stroj na čistenie topánok, bezplatné zapožičanie sušičov vlasov, bezplatné zapožičanie žehliacej dosky a žehličky, predaj základných hygienických potrieb, možnosť platenia kreditnými kartami, informácie.

Navštívte nás a poseďte si v štýlovej reštaurácii, útulnej kaviarni alebo počas teplých dní na letnej terase a ochutnajte špeciality slovenskej, medzinárodnej ale aj regionálnej kuchyne.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.