MIHO, kompletné rekonštrukcie domov a bytov Myjava

V začiatkoch sa firma zaoberala výhradne Dokončovacími stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov v čom pokračujeme i naďalej.

MIHO, kompletné rekonštrukcie domov a bytov Myjava

MIHO, okná, dvere, rekonštrukcie, fasády, lešenie Myjava

V začiatkoch sa firma zaoberala výhradne Dokončovacími stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov v čom pokračujeme i naďalej.

Adresa: Nám. M. R. Štefánika 931/52, 90701 Myjava
Telefón:+421 915 890 804
E-mail:info@miholic.sk

Firma bola založená v roku 2009. V začiatkoch sa firma zaoberala výhradne Dokončovacími stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov v čom pokračujeme i naďalej. Rekonštrukcie rodinných domov i bytov.

Plastovými oknami sme sa začali zaoberať v roku 2011 . Našimi zákazníkmi boli hlavne malý odberatelia, majitelia bytov a rodinných domov. Príchodom náročnejších klientov a ich rastúcimi požiadavkami sme postupne začali robiť atypické okná (rôzne šikmé či oblúkové) až po zimné záhrady.

S požiadavkou na komplexnosť sme rozšírili našu ponuku o hliníkové okná a hliníkové dvere, ktoré sme realizovali hlavne v obchodných priestoroch, ale aj u náročných klientov v ich rodinných domoch. Najviac požiadaviek pre hliníkové konštrukcie bolo pri zatepľovaní bytových domov na nové vchodové hliníkové dvere. Realizovali sme aj náročné výmeny oceľových schodiskových stien za plastové.

V roku 2015 sme svoje služby rozšírili o prenájom fasádneho lešenia, ktoré je cenovo dostupné pre firmy a súkromné osoby.

Plastové okná sú moderným technologickým prvkom na šetrenie tepla vo vašich bytoch a domoch.

Dvere vyžadujú, aby boli najdokonalejším výrobkom vo vašom bývaní. Nič nie je viac namáhané, ako vchodové dvere. Preto sa treba zameraťna na kvalitu, ktorá je u nás samozrejmosťou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.